Rudhan Restaurants

Catering

Firma Rudhan restaurant – Catering servis zaisťuje kompletný gastroservis pre všetky druhy spoločenských akcií v širokom okolí.


iStock_000009708199

Pri realizácií sa opierame o vlastné bohaté skúsenosti v oblasti gastronómie, ktoré sme získali počas 19 ročnej praxe. Samozrejme dbáme na zapracovanie moderných trendov a noviniek v obore.

Firma od začiatku kladie dôraz na používanie kvalitných a čerstvých surovín , na kreativitu pri ich spracovaní, stabilný a schopný pracovný personál a korektné vzťahy s našimi partnermi a klientmi. Vďaka tejto filozofii sa nám darilo a darí dosahovať vytýčený cieľ / vysokú kvalitu služieb pre zákazníka / a to nie len v oblasti cateringu, ale tiež aj v našich prevádzkach.

Catering je príprava a uskutočnenie spoločenského podujatia na požadovanej úrovni zákazníka so studenou, alebo teplou kuchyňou, pripravovanou v estetickej forme u nás v gastro prevádzkach , alebo priamo u Vás vo Vašich priestoroch.

 

Ich doprava a poskytnutie podporného inventáru na prípravu, servírovanie a stolovanie / servis stolovania / potrebného na uskutočnenie spoločenskej akcie.

Poskytnutie obslužného personálu. Samotné zrealizovanie Gastro cateringu až po jeho ukončenie a odovzdanie nami používaných priestorov v bezchybnom, pôvodnom stave.
Firma disponuje veľkým množstvom podporného, stolovacieho a dekoračného inventáru, ktorý Vám môžeme poskytnúť a tým podporiť myšlienku a kredit samotnej spoločenskej akcie.

Potrebný materiál a inventár, ktorým firma nedisponuje
napr : veľkokapacitné stany, zabezpečí pre Vás náš obchodný partner firma Stan Servis, s.r.o.

foodbg

Untitled-1
Pripravíme pre Vás :

  • Raut
  • Recepciu
  • Koktail
  • Koffee break
  • Veľkoplošné stravovanie
  • Svadobnú oslavu
  • Rodinnú oslavu
  • Venček /catering/
  • Ples /catering/
  • Firemný deň /catering/
  • Sužková  /catering/

 

Raut

je večerná spoločenská akcia, ktorá sa pripravuje spravidla pre väčší počet osôb formou švédskych stolov. Ponúkané jedlá nie sú servírované, hostia si ich však môžu vyberať samostatne, podľa vlastnej chute a v ľubovoľnom množstve a pokrmy sa môžu rôzne kombinovať. Výhoda tohto spôsobu je veľký výber a možnosť ochutnať mnoho druhov jedla.

Spoločenská akcia začína spravidla formou uvítacieho prípitku,
ktorý obsluha ponúka z podnosu. Potom nasleduje občerstvenie samoobslužným spôsobom na bufetových nápojových stoloch.  Na záver sa podáva káva, spravidla z podnosu formou ponúknutia.

Recepcia

Je spoločenské podujatie väčšieho rozsahu ktorá sa usporadúva pri výnimočných príležitostiach. Má daný organizačný poriadok ktorý spočíva vo slávnostnom zahájení, prejave, prípitku a slávnostnom zakončení.

Zmyslom takejto spoločenskej akcie je obnoviť, alebo naviazať nové kontakty, tak ako u významných spoločenských podujatí. Súčasťou recepcie je písomná pozvánka, ktorá má obsahovať dôvod konania a spoločenský odev.

Koktail

Príležitosti k usporiadaniu môžu byť rôzne, pretože účelom konania je vznik neformálnej príležitosti k nadviazaniu kontaktov. Koná sa pri menej významných príležitostiach napr: vernisáže, koncerty, otváranie nových priestorov.

Občerstvenie je menej náročné ako pri recepcii. Jedná sa o pohár sektu nealkoholické nápoje a drobné občerstvenie

Koffee break

Takáto akcia je prerušením pracovného procesu / školenie, konferencia,/ na malé osviežujúce občerstvenie, ako sú malé druhy chuťoviek, chlebíčky, bagety, sendviče, niečo sladké a nápoj, ako káva, čaj, minerálka.

Veľkoplošné stravovanie

Naša firma má skúsenosti s veľkoplošným stravovaním pri kultúrnych podujatiach kde je potrebné stravovať folklórne súbory, obslužný personál, či širokú verejnosť.Potrebujete stravovať väčší počet osôb pri rôznych druhoch podujatí ako sú folklórne festivaly a podobne.

 

Galéria

 • Svadba externá - KD Hriňová
 • Zahraničná poľovačka Kyslinky
 • 49 ročník FS Detva 3500 účinkujúcich
 • no images were found

 

Oslovte nás!

Vytvoríme pre Vás reštauráciu na zelenej lúke. Od miesta na varenie po samotné priestory na stravovanie. Priestor nie je problémom. Pripravíme pre Vás Catering v reštaurácii, doma vo firme, alebo na zelenej lúke.